Дата: 4.09.19 | Місце: м. Одеса

Виїзд на провідне підприємство на ринку м’ясопродуктів України – м’ясокомбінат “ФІРМА ГАРМАШ”

В програмі модулю: екскурсія, знайомство з виробництвом, дегустація!
Під час виїзду учасники ознайомляться з продукцією, з тим, як забезпечують якість та
безпечність харчових продуктів, використовуючи інструменти ISO 9001 та ISO 22000.

ФІРМА ГАРМАШ сьогодні – це сучасне, стабільне, відоме на ринку м’ясопродуктів підприємство, яке активно розвивається, гарантує високу якість своєї продукції; це підприємство з новітнім технологічним обладнанням і прогресивними технологіями, лідер на ринку Одеси і Одеської області у виробництві ковбасних виробів, пельменів і напівфабрикатів.
Основним видом діяльності підприємства є виробництво м’ясних продуктів – від сирокопчених ковбас і делікатесів до варених ковбас і напівфабрикатів – близько 100 найменувань м’ясних продуктів.

Підприємство оснащене новітнім європейським обладнанням: Schaller, Handman, Mauer та інше. Сучасне пакувальне обладнання – Variovac, Criovac, Repak – дає можливість здійснювати упаковку продукції під вакуумом і в модифікованому газовому середовищі, що збільшує терміни зберігання і прекрасно зберігає смакові якості продукту. Комбінат постійно модернізує виробничі потужності. Технології та рецептури спеціально розроблені для підприємства. Технологи заводу постійно працюють над створенням нових продуктів з урахуванням сучасних вимог і тенденцій ринку.
Особлива увага приділяється контролю якості продукції, який здійснюється на всіх етапах виробництва.


Наш курс – это новые технологии обучения. Цель курсов и семинаров «Фортиус Кволити Групп» – повысить профессионализм Вашего персонала и производительность Вашей организации.

[]
1
РЕГИСТРАЦИЯ

Все наши мероприятия платные. Точную стоимость узнавайте у менеджеров.

Ваше имя и фамилияname
Место работы (название компании)your full name
Контактный номерtel
Количество человек
1 чел.
0
20 чел.
Дата участия (начало)
Дата участия (конец)
Previous
Next

ДРУГИЕ МЕРОПРИЯТИЯ